Perníkovo akvárium
Login:
Heslo:
Registrujte se.

Všechny ankety

Reportáže: ZOO Vídeň

Tento víkend jsme se rozhodli navštívit ZOO ve Vídni. Informace naleznete na www.zoovienna.at. Jelikož jsou toto akvaristické stránky, tak Vám chci ukázat akva expozici v této ZOO. Byla nádhedná. Ikdyž jsme se původně vydali do nově otevřeného Polaria. To nás zklamalo, protože tučňáci v něm spíše spali a skotačiny ve vodě dětem nepředvedli. Takže, abych Vás nalákal na návštěvu tohoto ZOO založeného v roce 1752 Vám zde předkládám fotografie pořízené v pavilonu Akva-Terra:

Tento rejnok byl v amazonském tunelu. Celý tunel má navozovat biotop amazonky v období dešťů. Bylo to působivé, ikdyž na propagačním letáku to vypadalo lépěji. Celkový objem je 130m3 a je 7,5m dlouhý. V tomto tunelu bydlí: Cichla monoculus, Crenicichla marmorata, Oxydoras niger, Rhaphiodon vulpinus, Potamotrygon motoro, Osteoglossum bicirrhosum).
Další korálový útes. Bylo na něm spousty ryb a krásně se promenovaly pro turisty jako my.
Něco pro děti. Děti měly v tomto pavilonu najít Nema. Tady je.
Výřez z indo-pacifického korálového útesu. Celé akvárko má 80m3. Celkový objem i s filtry je tak neuvěřitelných 90m3. Svítí na něj 13 HQI výbojek. No prostě nádhera. Tento malý obrázek je jen chabýn obrazem skutečnosti.
Perutýn. Dvojce krásných perutýnů. Tito krasavci se proháněli v jednom z krásných akvárií.

Zpět na Reportáže
(c) Pernica IT Solutions 2004 Optimalizováno pro Mozilla 1.6, rozlišení 1024x768. Seznam